fbpx

לימודי נדל"ן אונליין – השקעות נדל"ן בארה"ב

הדרך להשקעה בנדל"ן אמריקאי, מתחילה בלימודי נדל"ן. הדרך הטובה והנוחה ביותר ללמוד על השקעות נדל"ן בארה"ב היא אונליין, במקום ובזמן שנוח לכם. אצלנו במכללת CPI תוכלו ליהנות מסדרה של קורסים המכסים את כל ההיבטים הקשורים בתחום, והכל אונליין, דרך המחשב של הבית או של העסק, בצורה נוחה, זמינה ופשוטה. פנו אלינו וקבלו את כל המידע בנושא. 

פעם, אם היינו רוצים ללמוד על תחום מסוים היה עלינו להירשם למקום מסוים ולהגיע אליו בכל פעם כשהתקיים שיעור. זה דרש מאיתנו לא מעט. היינו צריכים להתאים את סדר היום שלנו, לבלות שעות ארוכות בדרכים, לבזבז זמן וכסף מעבר ללימודים. היום, אנחנו יכולים בעזרת לימודים אונליין, אנחנו יכולים לעשות את זה מתי שנוח לנו, בקצב שלנו, מכל מקום, מבלי לבזבז עלויות נוספות ולקבל מענה דומה.

אנחנו במכללת CPI מציעים לכם לימודי נדל"ן אונליין בעזרתם תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי עבורכם אודות השקעות נדל"ן בארה"ב. אנו מספקים לכם מעטפת רחבה שתאפשר לכם להשקיע בארה"ב בצורה חכמה וללא בעיות.

 

לימודי נדל"ן אונליין – איך זה מתבצע?

אצלנו תוכלו ללמוד נדל"ן אונל"ן על ידי רכישת הקורסים שלנו. ניתן לרכוש כל קורס בנפרד ואפשר לרכוש את כל הקורסים ביחד. כל מי שרוכש מקבל גישה לכל החומר הנלמד בקורס, הוא יכול לצפות בסרטוני הקורס בזמנו החופשי, מתי שהוא רוצה, מכל מקום בו הוא נמצא.

בנוסף, כל מי שרוכש את הקורסים שלנו, מקבל גם:

  • גישה חופשית לקבוצה סגורה שלנו בפייסבוק. שם הוא יכול ליצור קשר עם תלמידים נוספים, לעלות שאלות ונקודות לדיון.
  • יכול לפנות באופן ישיר דרך המייל אל חן גולדשטיין, המרצה בקורסים, ולקבל ממנו מענה לכל שאלה ועניין.
  • להצטרף למועדון המשקיעים ולהכיר תלמידים אחרים שמשקיעים בנדל"ן אמריקאי. להתייעץ ולשתף איתם פעולה.

מי שרוצה, יכול גם לרכוש תוכניות ליווי (VIP או פלטינום), הכוללות את כל הקורסים, פגישה עם מנטור אישי, ליווי בעסקאות, אפשרות להצטרף לסיור משקיעים בארה"ב ועוד.

 

קורסי נדל"ן אונליין – למי זה יכול להתאים

אחד השינויים המשמעותיים ביותר שעולם האינטרנט יצר, בפרט מאז תקופת הקורונה (2020) אז נאלצנו להסתגר בבתים, זו האפשרות לבצע דברים שונים מהבית מבלי שנדרש לצאת ממנו. בין היתר, זה כולל גם את כל הנושא של לימודים. היום יותר אנשים בוחרים להירשם לקורסי אונליין וללמוד בעזרת למידה מרחוק ולא בהכרח, לצאת מהבית ולנסוע למקום ספציפי בשביל ללמוד.

זה נכון גם בהקשר שלנו. קורסי נדל"ן אונליין הם פופולריים אצלנו במכללת CPI בזכות מספר נקודות:

נוחות – הרבה יותר נוח ללמוד מהבית (או מכל מקום אחר) מבלי שיש צורך לצאת, לנהוג, לחפש חנייה וכל מה שכרוך בכך. זה חוסך זמן ומאפשר להשתמש בו לדברים אחרים.

עלויות – לימודי נדל"ן אונליין עולים הרבה פחות לסטודנט, הן מבחינת עלויות ישירות והן מבחינת עלויות עקיפות. העלויות הישירות הן נמוכות יותר מאחר והקורס זול ביחס לקורסים פרונטליים. זה נובע מהעובדה שלא צריך לשלם שכר דירה על השכרת המבנה ללימודים. העלויות העקיפות הן נמוכות יותר מאחר והסטודנט לא צריך לבזבז דלק, חנייה, אוכל ועלויות אחרות, בכל פעם שהוא יוצא ללימודים.

התאמה – קורס נדל"ן אונליין יכול להתאים לכל מי שיודע לעבוד עם חומר דיגיטלי זמין ופשוט. כלומר, לשבת מול המחשב, להדליק את הסרטון ולספוג את החומר שהוא מציע. כמעט כל אחד עושה את זה היום, בין אם הוא קורא מאמרים ובין אם הוא צופה בסרטונים. זה יכול להתאים למי שאין לו זמן לנסוע למקום מסוים בשביל ללמוד, ויותר נוח לשבת מול המסך בבית וללמוד בזמנו החופשי.

מרחק – אחת הסיבות שקורס נדל"ן אונליין מהסוג שאנחנו מעבירים במכללת CPI מצליח, היא שאנשים מכל הארץ יכולים ליהנות ממנו. להבדיל מקורס פרונטאלי שאנשים צריכים להגיע אל מקום מסוים בשביל ללמוד, הרי שכאן כל אחד יכול לקנות את הקורס ולצפות בו, לא משנה אם הוא מתגורר באילת או ברמת הגולן.

חשוב לציין נקודה נוספת שמלמד על היתרון ברכישת קורסי נדל"ן אונליין של מכללת CPI והוא, כל משקיע יכול תמיד לחזור אל הקורס, לצפות בו שוב, לרענן את הזיכרון שלו, אם הוא נתקל במושג שהוא שכח או רוצה להיזכר ברעיון או עצה שנתן חן במהלך השיעור. הקורסים תמיד זמינים למי שרכש אותם ואפשר לצפות בהם מתי שרוצים, מכל מקום, בכל זמן.

אילו קורסים אתם יכולים למצוא במכללת CPI?

אנו מציעים 5 סוגים של קורסי נדל"ן אונליין. ניתן, כאמור, לרכוש כל אחד מהם בנפרד וכן את כולם ביחד.

קורס יסודות נדל"ן – קורס שיכניס אתכם לעולם הנדל"ן האמריקאי ויספק לכם בסיס רחב של ידע בתחום.

קורס נכסים מעוקלים – קורס שיספק לכם את כל המידע כיצד ניתן לרכוש נכסים מעוקלים בעזרת מכרזים המתבצעים על ידי בית המשפט האמריקאי.

קורס גיוס משקיעים – קורס שיעזור לכם ללמוד כיצד לגייס הון ומשקיעים להשקעות נדל"ן בארה"ב.

קורס BRRRR – בעזרת הקורס תלמדו כיצד אפשר להרוויח בעזרת רכישת נכס מוזנח, משכונו בתמורה לקבלת משכנתא לאחר כניסת שוכרים לנכס.

קורס ZILLOW –  קורס שיספק לכם את כל הכלים שאתם צריכים אודות אתר הנדל"ן החשוב ביותר בארה"ב.

 

סיכום

אם אתם מחפשים קורסי נדל"ן אונליין בשביל ללמוד על השקעות בארה"ב, לפני שאתם משקיעים את כספכם, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו נספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא. מכללת CPI עומדת לרשותכם בכל עת. אל תהססו, פנו אלינו בהקדם.

 

לימודי נדל"ן אונליין - השקעות נדל"ן בארה"ב

Picture of חן גולדשטיין
חן גולדשטיין

יזם ומשקיע נדל"ן. נשוי ואבא לשניים מרמת גן. התחיל להשקיע לפני 10 שנים בנדל"ן בארה"ב,
ומאז ביצע מעל 85 עסקאות נדל"ן (לבד ועם שותפים) בשווי של מעל 60 מיליון ש"ח.
חן מלמד משקיעים ויזמים ישראלים איך להשקיע בצורה נכונה בנדל"ן בארה"ב,
בדגש על רכישת נכסי מגורים מתחת למחיר השוק ויצירת רווח במכירה או בהשכרה של הנכסים.

חן גולדשטיין ברשתות: פייסבוק | אינסטגרם | יוטיוב | טיקטוק | ווצאפ

עתיד שוק הנדל"ן בארה"ב

עתיד שוק הנדל"ן בארה"ב

ישראלים המתכוונים להיכנס לשוק הנדל"ן האמריקאי ולהשקיע בו בפעם הראשונה, צריכים ללמוד לא רק על השוק אלא גם על מה שצופים שיקרה בו, בטווח הקרוב

קרא עוד »
אהבת? זה הזמן לשתף גם את החברים
כלי נגישות

Powered by - Wemake

לאיפה לשלוח את קורס המבוא בנדל"ן?