fbpx

קורס נדל"ן למתחילים – קורס יסודות הנדל"ן

השקעה בנדל"ן בארצות הברית נחשבת לאחת מצורות ההשקעה הרווחיות והיציבות ביותר. עם הפוטנציאל שלה לתזרים מזומנים יציב, עליית ערך המטבע וצבירת עושר, זה לא מפתיע שמשקיעים ישראלים רבים בוחרים באפיק השקעה זה. כדי להשקיע בנדל"ן בארה"ב, יש להשיג הכשרה מקיפה באמצעות קורס יסודות הנדל"ן של מכללת CPI. 

 

למה כדאי להשקיע בנדל"ן בארצות הברית?


נדל"ן הוא אפשרות השקעה אטרקטיבית בשל הפוטנציאל שלו להשגת הכנסה פסיבית, הטבות המס שהוא מקנה למשקיעים והעובדה שהוא יכול לספק הגנה מפני אינפלציה. בכל הנוגע להשקעה בנדל"ן, ארה"ב מציעה שפע של יתרונות. כידוע, לארצות הברית יש כלכלה יציבה, מערכת משפט חזקה ושוק נכסים מבוסס. בנוסף, ארה"ב מציעה מגוון רחב ביותר של הזדמנויות נדל"ן ברחבי מדינות שונות, ולכל מדינה יש את המאפיינים הייחודיים שלה ופוטנציאל הצמיחה שלה. כמו כן, עלות נכסי המגורים בארה"ב היא נמוכה משמעותית ביחס לישראל, כך שלא נדרש הון עצמי גבוה על מנת להשקיע בנדל"ן. יתרון נוסף של השקעה בנדל"ן בארה"ב הוא השקיפות והנגישות, שלא כמו בישראל, יש מידע רחב לגבי כל פיסת נדל"ן, והדבר כמובן מקל מאוד על המשקיעים. המידע הוא מגוון, החל ממחירי הנכסים בשכונות השונות ועד להיסטוריית הבעלות על הנכסים. בנוסף יש גם מידע ונתונים כלכליים על הנכס, שניתן להבין מהם מהי כדאיות ההשקעה.

 

 

סוגי נכסים להשקעה


בקורס יסודות הנדל"ן של מכללת CPI התלמידים יחשפו לשני סוגים עיקריים של נכסים להשקעה: נכסים במצוקה ונכסים מעוקלים. נכסים במצוקה מציעים הזדמנויות מצוינות למשקיעים המעוניינים למקסם את התשואות שלהם. נכסים אלו נמכרים בדרך כלל במחיר מוזל בשל מצבם הירוד או קשיים כלכליים עימם מתמודדים הבעלים הנוכחיים. נכסים מעוקלים, לעומת זאת, הם תוצאה של חדלות של הבעלים הנוכחיים בתשלומי המשכנתא שלהם, מה שמוביל להשבת הנכס על ידי המלווה. בארצות הברית, בשונה מישראל, נכסים מעוקלים נמכרים דרך בית המשפט, שהוא גוף ללא כוונת רווח. לכן, אפשר להשיג במכרז נכסים בחצי משווי השוק שלהם.

ניתן לרכוש גם נכסים במצוקה וגם נכסים מעוקלים בעלות נמוכה יחסית, מה שמאפשר למשקיעים לשפר את הנכסים באמצעות שיפוצים או שיפורים, ולאחר מכן למכור אותם במחיר גבוה יותר ולהרוויח עשרות אחוזי רווח, אפילו אם השיפוצים היו יקרים במיוחד. נכסים אלה דורשים ניתוח יסודי של מצבם, ולכן על המשקיעים לערוך מחקר מקיף ובדיקת נאותות.

 

בדיקת נכס


לפני שמתחייבים להשקעה בנדל"ן כלשהו יש לבצע בדיקת נכס יסודית. שלב זה מבטיח שהמשקיעים יהיו מודעים לבעיות קיימות, סיכונים פוטנציאליים או תיקונים נדרשים. דוח בדיקת נכס מספק למשקיעים תובנות חשובות לגבי מצב הנכס, ומאפשר להם לקבל החלטות מושכלות ולהעריך במדויק את עלות התיקונים והשיפוצים. במסגרת קורס יסודות הנדל"ן של חן גולדשטיין, התלמידים ילמדו את העקרונות המרכזיים של בדיקת נכס להשקעה.

 

סוגי עסקאות נדל"ן


קורס יסודות הנדל"ן של מכללת CPI מתמקד בשני סוגי עסקאות נדל"ן:

עסקת Buy & Hold היא עסקה של רכישת נכס, מתוך כוונה להחזיק בו לתקופה ממושכת, בדרך כלל כנכס להשכרה. משקיעים ישראלים שבוחרים באסטרטגיה זו שואפים לייצר הכנסה פסיבית באמצעות תשלומי שכירות, תוך שהם גם נהנים מהשבחת נכסים פוטנציאלית לאורך זמן. בגישת Buy & Hold, המשקיעים מתמקדים בבחירת נכסים במיקומים נחשקים עם ביקוש חזק להשכרה ופוטנציאל תזרים מזומנים חיובי.

מצד שני, עסקת  Buy, Fix & Sell, המכונה גם "פליפ", היא עסקה של רכישת נכס מעוקל מבית המשפט בעשרות אחוזים מתחת לשווי השוק שלו,שיפוצו ומכירתו ברווח. משקיעים ישראלים הנוקטים באסטרטגיה זו מחפשים בדרך כלל נכסים שמוערכים בחסר, כלומר נכסים שיש להם פוטנציאל לעליית ערך בעקבות שיפוצים אסטרטגיים.

 לשני סוגי העסקאות יש יתרונות ושיקולים. עסקאות Buy & Hold מציעות פוטנציאל הכנסה פסיבית לטווח ארוך, בעוד שעסקאות Buy, Fix & Sell יכולות להגדיל את ההון העצמי של המשקיע. בנוסף, יש לשקול את עניין המעורבות של המשקיע, בעוד עסקאות Buy & Hold דורשות מעורבות שוטפת של המשקיע (בחירת דיירים, גביית תשלומים תקופתיים וכו'), תפקיד המשקיע בעסקאות Buy, Fix & Sell מסתיים כאשר השיפוץ מסתיים. הבחירה בין שתי האסטרטגיות תלויה ביעדים הפיננסיים של המשקיע. בקורס של מכללת CPI התלמידים יוכלו להבין מהי סוג העסקה המתאים ביותר ליעדים ולצרכים שלהם.

 

 

תהליך הרכישה


תהליך רכישת נדל"ן בארה"ב הוא שונה מזה שבישראל. על המשקיעים הישראלים להכיר את השלבים של רכישת נדל"ן בארה"ב. בשל ההבדלים המהותיים בין תהליכי הרכישה בישראל ובארצות הברית, התלמידים בקורס יסודות הנדל"ן של מכללת CPI יוכלו לבחור בחבילה הכוללת תמיכה וליווי צמוד בתהליך רכישת נדל"ן בארה"ב.  

 

בניית צוות מקומי


בניית צוות מקומי מוכשר ואמין הוא מכריע בהשקעות נדל"ן, במיוחד עבור משקיעים ישראלים הפועלים בשוק זר. צוות זה מורכב בדרך כלל מאנשי מקצוע כגון סוכני נדל"ן, עורכי דין, מנהלי נכסים, קבלנים ורואי חשבון. סוכני נדל"ן בעלי מומחיות מקומית יכולים לספק תובנות חשובות לגבי מגמות שוק, לזהות הזדמנויות השקעה אפשריות ולהדריך את  המשקיעים בתהליך.  

 

קורס נדל"ן למתחילים


עבור ישראלים המעוניינים להשקיע בשוק הנדל"ן בארה"ב, הרשמה לקורס יסודות נדל"ן של מכללת CPI יכולה להיות מועילה ביותר. קורסים אלה נועדו לספק למשקיעים בסיס מוצק וידע על המורכבויות של שוק הנדל"ן האמריקאי, כולל סוגי נכסים ועסקאות, הערכת שווי נכסים, אפשרויות מימון, תהליך הרכישה ובניית צוות מקומי. בנוסף, קורס נדל"ן של חן גולדשטיין יכול לפתוח הזדמנויות נטוורקינג חשובות, ולאפשר לתלמידים ליצור קשר עם אנשי מקצוע בתעשייה, משקיעים עמיתים ומומחים בתחום.

 

 

סיכום


קורס יסודות נדל"ן של מכללת CPI מצייד את התלמידים בידע ובכישורים הדרושים כדי לקבל החלטות השקעה מושכלות, להפחית סיכונים ולמקסם את התשואות שלהם בשוק הנדל"ן האמריקאי.

 

קורס נדל"ן למתחילים - קורס יסודות הנדל"ן

לא, אין צורך בידע מוקדם כדי ללמוד קורס יסודות הנדל"ן. קורס נדל"ן למתחילים של מכללת CPI נועד לספק בסיס וידע למתחילים בתחום השקעות הנדל"ן. בין אם התלמיד חדש לחלוטין בתחום הנדל"ן או שיש לו הבנה בסיסית כלשהי, הקורס יכסה את כל המושגים והעקרונות הדרושים כדי להבין את היסודות של התעשייה. חומרי הקורס בנויים בצורה נגישה וקלה להבנה, מה שמבטיח שהתלמידים יוכלו להבין את המושגים ללא קשר לידע הקודם שלהם. בעזרת ההדרכה והמשאבים הניתנים בקורס של מכללת CPI, התלמידים יכולים לרכוש את הידע והמיומנויות הדרושים כדי להצליח להשקיע בשוק הנדל"ן בארה"ב.

לא, השקעה בנדל"ן בארה"ב אינה מחייבת בהכרח את המשקיעים לבקר פיזית בארה"ב. הצורך בביקורים פיזיים תלוי בסוג המשקיע ובעסקאות הספציפיות שבהן הוא מעורב. עבור סוגים מסוימים של עסקאות,  כמו עסקאות Buy & Hold או השקעות נדל"ן מסחרי, ניהול ההשקעה מרחוק הוא אפשרי. מצד שני, עבור עסקאות אחרות, שדורשות שיפוץ מאסיבי, ייתכן שיהיה צורך בביקור במקום, למשל בתחילת השיפוץ, בעיקר  כדי לקבל החלטות שיפוץ או להיפגש עם קבלנים. בסופו של דבר, רמת המעורבות והצורך בביקורים פיזיים תלויים באסטרטגיית ההשקעה המועדפת על המשקיע.

כן, אפשר לשלב השקעה בנדל"ן בארה"ב יחד עם עבודה נוספת. הגמישות וההדרגתיות של השקעות נדל"ן מאפשרות לאנשים לעסוק בתחום זה, תוך שמירה על עיסוקם הנוכחי. על ידי הקדשת מספר שעות ביום ללימוד החומר הנלמד בקורס נדל"ן למתחילים של מכללת CPI , התלמידים יוכלו לצבור את הידע הדרוש כדי להשקיע בהצלחה בנדל"ן. בנוסף, עסקאות הנדל"ן מתקדמות בשלבים, ולכן הן מאפשרות למשקיעים להתמודד עם מספר השקעות או עיסוקים בו זמנית. כלומר, התלמידים אינם צריכים לעזוב את עבודתם כדי לעסוק בהשקעות נדל"ן, ולכן מדובר באופציה נגישה ובת קיימא עבור בעלי מחויבויות קודמות.

כן, אפשר בהחלט ללמוד את קורס יסודות הנדל"ן מכל מקום ובכל זמן. מכיוון שהקורס דיגיטלי ואינו מצריך נוכחות פיזית במקום ספציפי, התלמידים מקבלים את הגמישות ללמוד מהנוחות של ביתם או מכל מקום אחר לבחירתם. ניתן לגשת לחומרי הקורס באמצעות כל מכשיר עם חיבור לאינטרנט, כגון מחשב, טאבלט או סמארטפון. כך, ניתן להתאים את לוח הזמנים של הלמידה כך שיתאים להעדפות האישיות של התלמיד ולהתחייבויות שלו. בין אם התלמידים מעדיפים ללמוד ביום, בערב או אפילו בסופי שבוע, חומרי הקורס יהיו זמינים עבורם בכל עת.

Picture of חן גולדשטיין
חן גולדשטיין

יזם ומשקיע נדל"ן. נשוי ואבא לשניים מרמת גן. התחיל להשקיע לפני 10 שנים בנדל"ן בארה"ב,
ומאז ביצע מעל 85 עסקאות נדל"ן (לבד ועם שותפים) בשווי של מעל 60 מיליון ש"ח.
חן מלמד משקיעים ויזמים ישראלים איך להשקיע בצורה נכונה בנדל"ן בארה"ב,
בדגש על רכישת נכסי מגורים מתחת למחיר השוק ויצירת רווח במכירה או בהשכרה של הנכסים.

חן גולדשטיין ברשתות: פייסבוק | אינסטגרם | יוטיוב | טיקטוק | ווצאפ

אהבת? זה הזמן לשתף גם את החברים
כלי נגישות

Powered by - Wemake

לאיפה לשלוח את קורס המבוא בנדל"ן?