fbpx

לימודי נדל"ן

כל המסלולים כוללים גישה לקבוצת פייסבוק סגורה של מועדון המשקיעים שמונה כמה מאות משקיעים, ותמיכה של חן לשאלות באימייל.

אנחנו אף פעם לא מפסיקים ללמוד. בכל דבר שאנחנו עוסקים, עלינו להמשיך וללמוד, לצבור ידע, לקבל עוד כלים וניסיון. לימודי נדל"ן הם המקום להתחיל בו את דרככם בעולם ההשקעות בתחום, ותמיד תוכלו לחזור אליהם בשביל לקבל כלים חדשים להשקעה.  

ישנם לא מעט אנשים, המסתכלים על משקיעים בעולם הנדל"ן ובטוחים שהם מצליחים בזכות כישורים ותכונות מיוחדות שלהם יש ואין לאחרים. זה לא מדויק. מעבר לאישיות, אופי או תכונות, משקיעים רבים מצליחים בתחום כי הם עשו את הדבר הבסיסי ביותר שנדרש. הם השקיעו זמן בלימודי נדל"ן, ואלה סיפקו להם את הידע הראשוני והכלים המתאימים להתחיל ולהשקיע. משם הם התקדמו הלאה. 

אנחנו בחברת CPI, מציגים בפניכם אפשרויות השקעה בנדל"ן בארה"ב, וגם מציעים לכם מגוון של קורסי נדל"ן שיספקו לכם ידע נרחב בתחום, על מנת שתוכלו לדעת איפה, מתי, וכיצד להשקיע את הכסף שלכם בנדל"ן אמריקאי בצורה חכמה. 

מדוע משתלם לכם להירשם לקורסים שלנו? 

מכלול הקורסים כולל את כל המידע הרלוונטי אודות השקעות נדל"ן בארה"ב, מרמת הבסיס ועד לרמות הגבוהות ביותר. אנחנו נוגעים בכל היבט שקשור לתחום, כשתוכנית הלימודים מותאמת לצרכים של התלמידים, במטרה שהם יוכלו להפוך למשקיעים מן המניין. 

  • הקורסים מועברים הן אונליין והן פרונטאלי (תלוי בתוכנית). 
  • המרצה בקורס הוא חן גולדשטיין, העומד בראש חברת CPI, ואחד המומחים הגדולים ביותר בהשקעות נדל"ן בארה"ב. 
  • התלמידים בקורסים נהנים מקבוצת פייסבוק סגורה שם הם יכולים להחליף מידע ולהתייעץ.
  • התלמידים נהנים מתקשורת ישירה עם מנטורים שעונים על כל שאלה ועוזרים בכל היבט של איתור הנכסים, בניית צוות וניהול ההשקעה. 
  • ניתן לרכוש תוכנית ליווי ייחודית של חברת CPI. התוכנית מלווה את התלמידים משלב איתור הנכס, הערכת השווי שלו, דרך השלבים של ניהול משא ומתן, מעבר על החוזה, בניית צוות מקומי לצורך שיפוץ והשבחת הנכס, ועד לשלב הסופי של מכירת הנכס או השכרתו. אנחנו מציעים תוכניות ליווי שונות למשקיעים מתחילים ולמי שמעוניין שאנחנו נדאג לכל התהליך עבורו. 
  • אפשרות להצטרף לסיור משקיעים בארה"ב (סיור הכולל ביקור באתרים פוטנציאליים להשקעות).
  • חברות במועדון המשקיעים של CPI. מועדון הכולל את כל התלמידים והמשקיעים של החברה. מקום בו אפשר להחליף מידע, להתייעץ אחד עם השני, למצוא שיתופי פעולה להשקעות ועוד. 
חן גולדשטיין מרצה לתלמידים

אנחנו ברשתות חברתיות:

הקורסים שלנו ב-CPI

קורס יסודות נדל"ן – במסגרת קורס זה אנו מספקים מידע בסיסי וחיוני על שוק הנדל"ן בכלל ובפרט בארה"ב. הקורס נועד לספק לתלמידים את המידע שהם צריכים על מסלולי השקעה, איך מאתרים נכסים, איך בודקים נכסים, מה ההבדל בין עסקאות לטווח קצר לבין עסקאות לטווח ארוך, איך בונים חוזה, איך מבצעים רכישה ועוד. 

הקורס מתאים למי שאיננו מכיר ורוצה להשתלב בעולם הנדל"ן האמריקאי. הוא מספק את המידע הרלוונטי למשקיעים מתחילים. 

תוכן הקורס

קורס יסודות הנדל"ן

קורס הבסיס שילמד אתכם את היסודות להשקעות נדל"ן בארצות הברית.

5,000 ש"ח

מטרת הקורס

הכרות עם עולם הנדל"ן בארה"ב. לתת לכם את הידע הנדרש לבצע את עסקת הנדל"ן הראשונה שלכם.
מתאים למתחילים בתחום הנדל"ן.

קורס נכסים מעוקלים – קורס שמטרתו ללמד את המשקיעים כיצד להשקיע בנכסים מעוקלים בארה"ב. מה זה נכס מעוקל, איך מתבצע המכרז למכירתו, סוגי המכרזים הקיימים, שיטות רכישה, איך מוצאים את הנכס הנכון וכיצד ניתן לרכוש אותו ב-50-70 אחוז מתחת לשווי הערך האמיתי שלו. 

תוכן הקורס

מטרת הקורס

ללמוד איך לקנות נכסים מעוקלים ב-70%-50% משווי השוק שלהם.
מתאים לבעלי ידע בנדל"ן, ולמי שיש כסף להשקיע או יודע לגייס אותו.

קורס נכסים מעוקלים

הקורס שילמד אתכם את השיטה הייחודית של חן גולדשטיין לרכוש נכסים ישירות מבית המשפט בארה"ב.

5,000 ש"ח

קורס גיוס משקיעים – לא פעם בעסקאות נדל"ן, בפרט בארה"ב, יש צורך לגייס משקיעים שיספקו את ההון הנדרש להשקעה. אנחנו בקורס מלמדים את המשקיעים שלנו, למה ומתי צריכים משקיעים, איפה ניתן למצוא וכיצד מגייסים אותם, באילו כלים אפשר להשתמש לשם כך, איך יוצרים חוזה משותף וכיצד אפשר להיות בטוחים שהרווחים יתחלקו בין כולם באופן יחסי. 

תוכן הקורס

מטרת הקורס

ללמוד הקמת מערך גיוס משקיעים ואיך להרוויח יחד עם עוד אנשים.
מתאים למי שיש לו את הידע אבל אין לו כסף ורוצה ללמוד איך לגייס הון להשקעות.

קורס גיוס משקיעים

הקורס שילמד אתכם לגייס את ההון הנדרש להשקעות ולהנות מהרווחים.

5,000 ש"ח

קורס BRRRR – קורס זה נועד ללמד את המשקיעים שלנו איך להרוויח מרכישת נכסים באמצעות מישכון, במטרה שיוכלו לרכוש את הנכס הבא שלהם. בקורס אנחנו נלמד על מימון, מינוף, רכישה לצורך שכירות (עסקאות לטווח ארוך), ניתוח שוק ונכס, איך יודעים אם העסקה משתלמת, איך נראה חוזה רכישה ומה צריך בשביל לקנות נכס מוזנח, איך משפצים אותו ומשכירים. 

תוכן הקורס

מטרת הקורס

ללמוד איך לקנות נכסים מוזנחים, לשפץ, להשכיר ולמשכן את הנכס.
מתאים למי שיודע לאתר עסקאות ורוצה למנף את הנכסים שלו.

קורס BRRRR

(Buy, Rehab, Rent, Refinance, Repeat)

הקורס שילמד אתכם להרוויח מנכסים מוזנחים ולמשכן אותם בשביל לרכוש את הנכס הבא.

5,000 ש"ח

קורס ZILLOW – הקורס נועד לספק למשקיעים את כל המידע והכלים אודות אתר הנדל"ן החשוב ביותר בשוק האמריקאי, ZILLOW. הקורס מלמד איך לנתח ולהעריך נכסים בכל מדינה בארה"ב. זה קורס מתקדם שמיועד למי שרוצה להיכנס לשווקים חדשים שלא השקיע בהם בעבר. 

תוכן הקורס

מטרת הקורס

ללמוד איך לנתח ולקבוע את ערך הנכסים בכל אחת מ-50 המדינות בארה"ב.
מתאים לבעלי ידע בנדל"ן, שרוצים להיכנס לשווקים חדשים.

קורס Zillow

הקורס שילמד אתכם את כל הכלים והסודות של אתר הנדל"ן החשוב ביותר בשוק האמריקאי – Zillow

5,000 ש"ח

תוכניות ליווי

מסלול VIP – מסלול הכולל, בין היתר: חמישה קורסים דיגיטליים, מנטור אישי, ליווי בעסקה ראשונה, אפשרות להצטרף לסיור משקיעים.

VIP

ליווי צמוד של CPI עד תום העסקה!

19,900 ש"ח

מה זה כולל

מתאים למי שרוצה ליווי ויעוץ לביצוע עסקת נדל"ן.

מסלול פלטינום – כולל את כל מה שנכלל במסלול VIP פלוס כל הקורסים המועברים במכללה (שיעורים פרונטאליים בכיתה) והתחייבות לאיתור וניהול עסקה עבורכם. 

פלטינום

התחייבות לעסקה תוך שנה!

29,900 ש"ח

מה זה כולל

מתאים למי שרוצה שאנחנו נאתר וננהל עבורו את העסקה.

סיור משקיעים

לראות את הנכסים בעיניים!

10,000 ש"ח

סיור המשקיעים הוא חוויה בלתי נשכחת שתיקח את יכולות הנדל"ן שלך לרמות הגבוהות ביותר ותיתן לך יתרון לא הוגן על שאר הישראלים שרוצים להשקיע בארה"ב אבל לא מוכנים לטוס לראות את הנכסים.

מה זה כולל

אין כמו לקחת את הידע שתקבל במהלך ההכשרה, להתחיל ליישם אותו בפועל ובצורה פרקטית.
בשלושת ימי הסיור נכיר מקרוב את שוק הנדלן בארה"ב, נראה נכסים של חן ונכסי תלמידים בשלבים שונים של הנכס (ריק, בשיפוץ, מרוהט למכירה), ונפגוש את הצוות המקומי – קבלנים, מתווכים, מנהלי נכסים, חברת title, ועוד.

מדוע חשוב ללמוד על נדל"ן?

כל דבר חשוב ללמוד בצורה מקצועית ומסודרת. בוודאי תחום כמו נדל"ן שהוא מורכב, כולל פרטים ומונחים רבים, ובכל השקעה שאנחנו מבצעים מונחים על הכף סכומי כסף גדולים. 

השקעות בארה"ב הן לא דבר מסובך, אך בשביל לבצע אותן בצורה נכונה, בלי לטעות ולהפסיד כסף, מוטב תחילה ללמוד את הנושא היטב. בדיוק לשם כך אנחנו מציעים את הקורסים שלנו, מרמת הבסיס ועד הרמה המתקדמת ביותר, מנושאים סטנדרטיים ועד לדברים מורכבים. כך אנחנו מכסים את כל מה שצריך לדעת בשביל להכיר את שוק הנדל"ן האמריקאי לפני שנכנסים להשקיע בו. 

 

לסיכום

אנחנו בחברת CPI מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל מאיתנו את כל המידע על הקורסים השונים, ולהירשם בהקדם !

BRRRR זה ראשי תיבות של  Buy, Rehab, Rent, Refinance, Repeat. הרעיון של קורס זה, הוא ללמד את המשקיעים שלנו איך אפשר לאתר נכס שערך השוק שלו מאוד נמוך ולהשקיע בו ללא מימון.

השיטה היא: רוכשים נכס, משכירים אותו, אחרי 6 חודשים בהם מקבלים דמי שכירות באופן עקבי, אפשר להגיש בקשה למשכנתא עד גובה 75 אחוז מערך הנכס, כשדמי השכירות משמשים  ערובה להחזר המשכנתא. הכסף יכול לשמש לרכישת נכס שני, בו ניתן להשתמש באותה שיטה. משכירים, אחרי חצי שנה מקבלים משכנתא על הנכס, ומשתמשים בכסף לרכישת נכס שלישי וכך הלאה. ככה מתחילים לייצר אימפרית נדל"ן קטנה.

המרצה בקורסים שלנו הוא חן גולדשטיין, בעי החברה ואחד המומחים הגדולים בתחום השקעות נדל"ן בשוק האמריקאי. יש לו ניסיון משמעותי בתחום ובמהלך השנים הוא הכשיר משקיעים רבים המחזיקים היום ברשותם נכסים בארה"ב.

במכללת CPI עברו מאות תלמידים. חלקם רוכשים נכסים לבד, עבור עצמם, וחלקם נכנסים לעסקאות משותפות בליווי אישי של חן והצוות. עד היום חברי הקהילה השקיעו כ-25 מיליון ש"ח במצטבר, והרוויחו 4.9 מיליון ש"ח.

באופן טבעי, לא חייבים ללמוד בשביל להשקיע. כל מי שיש לו כסף וגישה לאינטרנט יכול לעשות את זה.

אך בשביל להימנע מטעויות, הפסדים, אכזבות ועוגמת נפש, מוטב להגיע לשלב ההשקעה כשיש בידיכם לפחות בסיס ידע מסוים. רצוי שהוא יהיה אמיתי ומקצועי. זה ההבדל בין קורס נדל"ן במכללה מסודרת לבין מידע המתקבל מאתרי אינטרנט או מקורות אחרים, שאינם מקצועיים בהכרח.

זה תלוי בשני דברים: מה רמת הידע שעומדת לרשותכם, ואיך אתם רוצים להשקיע.

מי שרוצה להשקיע ברמה בסיסית, לא חייב לקחת את כל הקורסים. מנגד, אם מעוניינים להתקדם, לבצע השקעות מורכבות או להיכנס לשווקים חדשים, אז מוטב להירשם לכל הקורסים וללמוד את כולם.

מי שנכנס לעולם ההשקעות בנדל"ן, יהיה מעוניין במהלך הזמן ללמוד יותר בשביל לקבל כלים נוספים, כך הוא יוכל לבצע השקעות נוספות בעתיד.

Picture of חן גולדשטיין

חן גולדשטיין

יזם ומשקיע נדל"ן. נשוי ואבא לשניים מרמת גן.
התחיל להשקיע לפני 10 שנים בנדל"ן בארה"ב, ומאז ביצע מעל 85 עסקאות נדל"ן (לבד ועם שותפים) בשווי של מעל 60 מיליון ש"ח.
חן מלמד משקיעים ויזמים ישראלים איך להשקיע בצורה נכונה בנדל"ן בארה"ב,
בדגש על רכישת נכסי מגורים מתחת למחיר השוק ויצירת רווח במכירה או בהשכרה של הנכסים.

חן גולדשטיין ברשתות: פייסבוק | אינסטגרם | יוטיוב | טיקטוק | ווצאפ

פוסטים אחרונים

סיכום

קורס נדל"ן מומלץ

השקעות נדל"ן בארה"ב דורשות הבנה, ידע, היכרות עם פרטים ומושגים שונים. אלו דברים שאי אפשר ללמוד רק מקריאת מאמר באינטרנט או שיחה עם חברים. בשביל

להמשך קריאה »
קורס נדל"ן העדכני ביותר

קורס נדל"ן העדכני ביותר

שוק הנדל"ן בכלל ובפרט השוק האמריקאי, הוא לא שוק סטטי. הוא משתנה, נוצרים בו אופציות חדשות ואטרקטיביות להשקעה, נכנסים מאפיינים ופרמטרים שצריך להכיר, ישנם דברים

להמשך קריאה »
קורס נכסים מעוקלים בארה_ב

קורס נכסים מעוקלים בארה"ב

כשאנשים שומעים את המונח "נכס מעוקל" הם ממהרים להירתע, ומעדיפים להימנע מלהתעסק איתו. בקורס נכסים מעוקלים בארה"ב, תלמדו מדוע אסור לפחד  ומשתלם להשקיע בנכסים שעברו

להמשך קריאה »
כלי נגישות

Powered by - Wemake

לאיפה לשלוח את קורס המבוא בנדל"ן?