fbpx

איפה כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב

ארה"ב מציעה למשקיעי נדל"ן אפשרויות רבות ומגוונות להשקעות קצרות וארוכות טווח. יש לה הרבה מה להציע, הן מבחינת היצע נכסים, ביקוש של רוכשים ושוכרים פוטנציאליים, מגוון רחב של נכסי מגורים שונים, אופציות לביצוע עסקאות מסוגים שונים. אך בשביל להרוויח, צריך לדעת איפה כדאי להשקיע. בשביל זה אנחנו כאן, הצוות של מכללת CPI עומד לרשותכם בכל עת! 

ישראלי הבוחר להשקיע את כספו בנדל"ן אמריקאי, צריך לבחון תחילה איפה כדאי לו להשקיע. יש מגוון אפשרויות ומתוכן צריך לדעת איך בוחרים את המקום הנכון. צריך לדעת מה לבחון ולמה להתייחס.  

ארה"ב מציעה מגוון אפשרויות השקעה בנדל"ן. מקומות אשר נראים "קורצים ומפתים", יכולים להיות פחות משתלמים מבחינה כלכלית, בעוד שמקומות אחרים, הנחשבים פחות "זוהרים", יכולים דווקא לייצר תשואה גבוהה יותר ממקומות אחרים. אם לומדים איפה כדאי להשקיע בארה"ב, אפשר להתקדם הלאה בתהליך ולהשקיע בצורה בטוחה וחכמה, בין אם בהשקעות קצרות או ארוכות טווח. 

אנחנו במכללת CPI, מציעים לכם את הידע והכלים הדרושים, בשביל להכיר לעומק את שוק הנדל"ן האמריקאי ואיך אפשר לבחור את המקומות הנכונים להשקיע בהם. 

איפה כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב

 

מקומות בהם משתלם להשקיע בארה"ב

הפרמטר הבסיסי על פיו אפשר לקבוע איפה משתלם להשקיע בארה"ב הוא התשואה שמייצרים בעקבות ההשקעה. כך זה עובד בשוק הנדל"ן. בוחנים כמה כסף אפשר להכניס אחרי ההשקעה בנכס, ואז אפשר לדעת איפה משתלם להשקיע ואיפה לא.

המקומות שנחשבים משתלמים להשקעה בארה"ב הם:

פלורידה – ניתן למצוא מגוון רחב של אפשרויות עבור השקעות נדל"ן בפלורידה בין אם בנכסים משתלמים להשקעה, נכסים בעלי ביקוש גבוה, ותשואה משתלמת על ההשקעה.

לאס וגאס, נבאדה – הן בגלל הביקוש והן בגלל פטורים על מיסוי, מה שיכול לצמצם באופן ניכר את עלויות ההשקעה. 

אוסטין, טקסס – בשנים האחרונות אפשר לראות ביקוש גדול, עלייה במחירים וביקוש גבוה. אם אפשר למצוא נכסים בזול, זה ללא ספק משתלם. אחת הסיבות שאוסטין הפכה להיות מוקד משיכה, זו העובדה שחברות רבות, אמריקאיות ובינלאומיות הקימו שם מרכזי פיתוח ומחקר, מה שהוביל לעלייה בביקוש לנכסי מגורים.

לוס אנג'לס, קליפורניה – כידוע, זו אחת הערים החשובות בארה"ב והיא הנמצאת באחד המקומות העשירים בעולם (אם קליפורניה הייתה מדינה עצמאית, היא הייתה בין עשר המדינות העשירות בעולם).  בשנים האחרונות, העיר עוברת שינויים משמעותיים מתוך כוונה לעודד אנשים להשתמש פחות בתחבורה פרטית ויותר בתחבורה ציבורית. זה הוביל לכך שהרשויות מייצרות פרויקטים של בנייה באזורים רחוקים מהמרכז. אלו יכולים להיות מוקדי משיכה למשקיעים המחפשים השקעות נדל"ן בלוס אנג'לס..

מקומות נוספים בהם משתלם לבחון השקעות נדל"ן בארה"ב הם: ג'ורג'יה, צפון ודרום קרוליינה ואלבמה. מדובר על מדינות בהן אפשר לראות עלייה בביקוש, גידול בשוק העבודה ואופציות השקעה מגוונות. 

משקיעים ישראלים יכולים למצוא שם מגוון אפשרויות להשקעות נדל"ן לטווח קצר וארוך, בתנאים נוחים ותשואות גבוהות. 

 

איפה מוטב לא להשקיע?

ישנם הרבה מאוד ישראלים הסבורים שמשתלם לחפש השקעות נדל"ן בעיר כמו ניו יורק. הרי מדובר באחת הערים המשמעותיות ביותר בארה"ב ובכלל, ללא ספק העיר המוכרת מכולן. על פניו כולם ירצו לשכור או לרכוש בה דירה ולכן משתלם להשקיע בה. 

זו טעות. מחירי הנדל"ן בניו יורק מטפסים וקשה מאוד למצוא בה נכסים במחירים נמוכים ומשתלמים. רק בשנת 2024, מחירי הנדל"ן טיפסו בקרוב ל-6%. לא רק שהמחירים מטפסים, מה שהופך את ההשקעה ליקרה יותר, אלא שגם כל העלויות מסביב, עלויות העסקה, עלויות ההשבחה של הנכס, הן גבוהות מאוד. לכך צריך להוסיף נקודה חשובה, אם המחירים גבוהים, בשביל להחזיר את ההשקעה, צריך לגבות דמי שכירות גבוהים, וזה יכול לצמצם באופן ניכר את הביקוש לנכס. לכן פחות משתלם להשקיע בנכסים בתוך העיר. 

מי שרוצה, יכול למצוא אופציות השקעה לנדל"ן במדינת ניו יורק, מחוץ לעיר. בערים קטנות, בפרברים. מקומות בהם יש עדיין נכסים במחירים משתלמים, וניתן למצוא להם גם ביקוש גבוה. כך נשארים באזור ועדיין מרוויחים. 

איפה כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב

 

איך בוחנים איפה כדי להשקיע

אנחנו במכללת CPI, מלמדים את התלמידים שלנו, משקיעים לעתיד, איך לבחון השקעות ובפרט, איך בוחנים איפה כדי להשקיע. החשיבות של חלק זה בתהליך היא עצומה מאחר וזה הבסיס ליצירת השקעות נכונות לאורך זמן. החוכמה היא לאתר מקום, אזור, בו משתלם להשקיע מתוך מחשבה שההשקעה תשתלם גם בעוד שנתיים-שלוש ולא רק היום. ברגע שהיא תהפוך להשקעה לא משתלמת, אז אפשר יהיה להיפטר ממנה. 

8 נקודות שיכולות לעזור בתהליך הבדיקה –

  • מחירי נכסים ובפרט ביחס לשוק. 
  • תשואה של נכסים בשנה האחרונה ולאורך תקופה. 
  • מצב ההיצע והביקוש באזור. 
  • סוג ואיכות הנכסים. 
  • מצב שוק העבודה. 
  • מערכות תחבורה, חינוך, חוק וסדר. 
  • אופי האזור ותוכניות פיתוח עתידיות. 
  • מיסוי ועלויות עסקה. 

כשמחברים את כל הנקודות שציינו, אפשר לבחון בצורה מדויקת ונכונה, איפה נכון להשקיע בארה"ב ואיפה לא. צריך לקחת בחשבון, מדובר בתהליך שדורש השקעה, זמן וסבלנות. יש להשתמש בכלים  ובידע שרוכשים במהלך הקורסים ובמקורות מידע אמינים. אנחנו במכללת CPI נדע לספק לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל שתוכלו לנתח בצורה נכונה, איפה משתלם לכם להשקיע בנדל"ן אמריקאי. 

 

סיכום

אם אתם מעוניינים לבצע השקעות נדל"ן בארה"ב, זה הזמן לפנות אלינו. מכללת CPI בראשותו של חן גולדשטיין, תדע לספק לכם את כל מה שאתם צריכים, הן בשביל לבחון איפה כדאי לכם להשקיע, והן בשביל להשקיע בצורה חכמה. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נדאג לספק לכם את כל המידע על הקורסים שלנו.

 

איפה כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב

Picture of חן גולדשטיין
חן גולדשטיין

יזם ומשקיע נדל"ן. נשוי ואבא לשניים מרמת גן. התחיל להשקיע לפני 10 שנים בנדל"ן בארה"ב,
ומאז ביצע מעל 85 עסקאות נדל"ן (לבד ועם שותפים) בשווי של מעל 60 מיליון ש"ח.
חן מלמד משקיעים ויזמים ישראלים איך להשקיע בצורה נכונה בנדל"ן בארה"ב,
בדגש על רכישת נכסי מגורים מתחת למחיר השוק ויצירת רווח במכירה או בהשכרה של הנכסים.

חן גולדשטיין ברשתות: פייסבוק | אינסטגרם | יוטיוב | טיקטוק | ווצאפ

עתיד שוק הנדל"ן בארה"ב

עתיד שוק הנדל"ן בארה"ב

ישראלים המתכוונים להיכנס לשוק הנדל"ן האמריקאי ולהשקיע בו בפעם הראשונה, צריכים ללמוד לא רק על השוק אלא גם על מה שצופים שיקרה בו, בטווח הקרוב

קרא עוד »
אהבת? זה הזמן לשתף גם את החברים
כלי נגישות

Powered by - Wemake

לאיפה לשלוח את קורס המבוא בנדל"ן?